Laweta z Anglii do Polski – przewóz samochodu z UK do Polski na lawecie

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowy przewóz samochodu z UK do Polski na lawecie. Zajmujemy się transportem aut, motocykli, quadów i maszyn rolniczych od wielu lat, dzięki czemu zapewniamy najwyższy standard naszych usług. Posiadamy szeroki wachlarz lawet dostosowanych do przewozu wszystkich typów pojazdów. Nasza laweta z Anglii do Polski to szybki i bezpieczny transport samochodu z Anglii do Polski (import z całej Wielkiej Brytanii – Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii Północnej) do dowolnego miasta na terenie Polski.

 

Laweta z Anglii do dowolnego miasta w Polsce

Gwarantujemy Państwu bezpieczny, szybki oraz tani import samochodów z Anglii do dowolnego miasta w Polsce – Warszawy, Poznania, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, Gliwic, Gdyni, Gdańska, Lublina, Torunia, Bydgoszczy, Białegostoku, Chorzowa, Rzeszowa, Szczecina, Kielc, Elbląga, Kalisza, Opola, Zabrza, Katowic, Tarnowa, Wałbrzycha oraz wielu innych miejscowości na terenie naszego kraju.

 

Transport lawetą z Anglii i całej Wielkiej Brytanii

Importujemy samochody z Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii Północnej. Odbieramy pojazdy z największych domów aukcyjnych takich jak: Copart.co.uk, dlhautorecyclers.co.uk, salvageMarket.co.uk, Motorhog.co.uk, Car-transplant.co.uk, hbc.co.uk, hillssalvageandrecycling.co.uk, trents.co.uk, Silverlake.co.uk, northernsalvageautomobile.co.uk, combellack.co.uk. Oferujemy też odbiór auta z prywatnego adresu (eBay, Gumtree, Autotrader, itp.).

 

Transport aut na lawecie door to door

Nasza firma, jako jedna z nielicznych w branży, oferuje Państwu wygodny i dostosowany indywidualnie do każdego Klienta dowóz samochodu bezpośrednio pod dom. Nasza usługa jest w pełni kompleksowa a jedyne co musisz zrobić to podać nam adres dostawy twojego samochodu. Nasi specjaliści odbiorą samochód z domu aukcyjnego, albo adresu prywatnego w Anglii i zapewnią szybki (do 24h) transport do Polski.

 

Przewóz samochodów z Niemiec, Włoch, Francji i innych rynków

Nasza oferta importu samochodów obejmuje również przewóz i transport samochodów na lawecie z Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Włoch i wielu innych rynków europejskich. Posiadamy lawety przystosowane do transportu samochodów osobowych, sportowych, dostawczych, motocykli i wielu innych pojazdów.

Nasza flota transportowa to 50 aut ciężarowych przystosowanych i gotowych do transportu samochodów  lub traktorów i maszyn rolniczych z każdego miejsca Europy. Wszystkie auta spełniają normy ekologiczne i unijne(Euro5 i Euro6). Przy każdym załadunku lub rozładunku auta nasi doświadczeni kierowcy posiadają specialistyczne najazdy w zależnosci od ładunku który mają zabrać.

 

Transport lawetą z Anglii do Polski do 24h

Dzięki odpowiedniej organizacji transportu, jak również odpowiednio dużej flocie lawet jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu samochód z Anglii do dowolnego miejsca w Polsce do 24 godzin. Podany czas może ulec minimalnej zmianie w zależności od miejsca załadunku samochodu w UK.