Transport aut z Anglii na lawecie

Transport aut z Anglii na lawecieOferujemy Państwu profesjonalny, szybki oraz bezpieczny transport aut z Anglii na lawecie. Sprowadzamy samochody osobowe, terenowe, zabytkowe, sportowe i wiele innych z całego UK (Anglii, Szkocji, Walii, Irlandii Północnej).

Laweta z Anglii do dowolnego miasta w Polsce

Zapewniamy szybki, tani oraz bezpieczny transport samochodów na lawecie do dowolnego miasta na terenie Polski – Warszawy, Łodzi, Krakowa, Wrocławia, Poznania, Bydgoszczy, Torunia, Szczecina, Gdańska, Gdyni, Lublina, Białegostoku, Katowic, Chorzowa, Zabrza, Kielc, Rzeszowa, Tarnowa, Opola, Kalisza, Elbląga, Wałbrzycha, Gliwic i wielu innych.

Transport aut z wszystkich domów aukcyjnych w UK

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy transport samochodów używanych i powypadkowych z największych domów aukcyjnych w Wielkiej Brytanii: Copart.co.uk, salvageMarket.co.uk, trents.co.uk, hillssalvageandrecycling.co.uk, combellack.co.uk, Motorhog.co.uk, hbc.co.uk, Car-transplant.co.uk, northernsalvageautomobile.co.uk, Silverlake.co.uk, dlhautorecyclers.co.uk. Nasi specjaliści proponują Państwó również odbiór samochodu z adresów prywatnych (np. Autotrader, Gumtree, eBay i innych).

 

Transport samochodu do Polski na zamówienie

Transport aut z Anglii na lawecieNasza firma posiada ponad 50 lawet, dzięki czemu jesteśmy w stanie realizować wiele zleceń jednocześnie oraz dopasować się terminowo do Państwa wymagań. Oferujemy import samochodów z UK do Polski w 24h (terminowość w zależności od miejsca załadunku i wyładunku samochodu). Wszystkie nasze samochody transportowe spełniają normy ekologiczne i unijne(Euro5 i Euro6). Przy każdym załadunku lub rozładunku auta nasi doświadczeni kierowcy posiadają specjalistyczne najazdy w zależności od ładunku który mają zabrać.

 

Sprowadzanie samochodów zza granicy – ubezpieczenie przewoźnika OCP

W trosce o zapewnienie najwyższej jakości i bezpieczeństwa świadczonych usług posiadamy aktualne ubezpieczenie przewoźnika OCP + z każdym klientem podpisujemy umowę transportową CMR. Jest to gwarancja dla klienta o wiarygodności firmy i gwarancja dla nas że wysyłany towar jest legalne

Jednocześnie gwarantujemy Państwu najniższe ceny na rynku – JUŻ OD £260. Z nami możesz negocjować cenę. Oferujemy płatności dowolną metodą.

 

Transport aut z Anglii do Polski – laweta door to door

Jako nieliczni działamy w systemie od drzwi do drzwi. Zabieramy auta spod wskazanego adresu i przywozimy pod wskazany adres. Jedyne co trzeba zrobić to określić miejsce gdzie mamy dostarczyć samochód – nasi kierowcy zajmą się całą resztą.